Uz saturu

'Wolt Restorānu balva' ļauj trīskāršot apgrozījumu! Kādi ir uzvarētāju ieguvumi?

Apmaksāta informācija 

Janvārī noskaidrojām iecienītākos ēdinātājus "Wolt Restorānu balvā 2021", kur restorānus vērtēja gan atlasīta žūrija, gan vairāk nekā 50 tūkstoši iedzīvotāju. Katrā no deviņām kategorijā "Wolt" apbalvoja pirmo trīs vietu ieguvējus, kas tagad dalījušies ar saviem iespaidiem un jau pirmajiem rezultātiem pēc laureātu titulu saņemšanas.

Par uzvarētāju kategorijā "Īpašiem brīžiem" apbalvots restorāns "Hercogs", kas konkursa ietvaros ne tikai guva atzinīgu balsojumu, bet pēc rezultātu paziņošanas novērojis arī pieprasījuma trīskāršošanos: "Pateicoties balvai, mūsu apgrozījums "Wolt" platforā ir trīskāršojies.  Lai visiem vairāk īpašu brīžu," komentē restorāna "Hercogs" vadītājs Andris Rūmītis. 

Kafejnīca "This place doesn't need a name", kas par uzvarētāju kļuva kategorijā "Brokastu vieta", "Wolt Restorānu balvu" novērtē kā lielisku iespēju redzēt pašiem sava darba augļus: ""Wolt" balva ir veselīga sacensība starp kafejnīcām un lieliska iespēja pavāriem pierādīt sevi! Paldies "Wolt" un atbalstītājiem," sajūtās dalās "This place doesn’t need a name" vadītājs Kristaps Birzulis.

Liels gandarījums un prieks gan pašiem, gan Liepājas iedzīvotājiem bija vietējā Liepājas ēdinātāja "Street Food LV" uzvara starp visiem Latvijas restorāniem nominācijā "Maltīte krāpšanās dienai". Ēdinātāji gada laikā, kopš "Wolt" darbojas Liepājā, ar kurjeru palīdzību apkalpojuši jau 17 000 klientu: "Milzīgs paldies "Wolt" par ienākšanu Liepājā! Apkalpoto klientu skaits caur "Wolt" gada laikā mums ir iespaidīgs skaitlis! "Wolt" mums kā nelielam jaunuzņēmumam Liepājā deva lielu uzrāvienu," ar prieku dalās "Street Food LV" īpašnieks Klāvs Grīnbergs.

Savukārt pirmo vietu pozīcijā "Labākā cena & kvalitāte" ieguvis ēdinātājs "LIDO", kas ir priecīgs būt "Wolt" restorānu lokā un izsaka pateicību gan atbalstītājiem, gan "LIDO" darbiniekiem: "Esam kopā daudz strādājuši, lai nonāktu pie rezultāta, par kuru esam gandarīti paši un kuru novērtē klienti. Nominācija divās kategorijās un vēl vairāk balsojuma rezultāti, dod pārliecību par to, ka darām lietas pareizi, esam mūsdienīgi un virzāmies laikam līdzi," iespaidos dalās restorāna "LIDO" komercdaļas vadītājs Lauris Kokins. 

Laurus kategorijā "Ģimenes restorāns" plūca "Ezītis miglā", kā labākais "Gada jaunpienācējs" atzīts ēdinātājs "Oak'a Burgers", bet kategorijā "Gada konditoreja" labākā titulu ieguvis "Raunas Dārzs"

Visaugstāk novērtētie restorāni katrā kategorijā galvenajā balvā no "Wolt" saņem nedēļu bezmaksas piegādes visiem sava restorāna pasūtījumiem un tiek īpaši izcelti "Wolt" lietotnē. Tāpat visu kategoriju pirmo trīs vietu ieguvēji saņem "Wolt restorānu balvas 2021" uzlīmi, ko izvietot uz restorāna durvīm kā īpašu atpazīšanās un atzinības zīmi.

Žūrijas locekļi jeb ēdienu eksperti ir vienisprātis, ka šī balva ir laba iniciatīva un Latvijas ēdināšanas nozarē līdz šim iztrūkstoša: "Latvijā mums šobrīd nav topu, kas palīdzētu atsevišķās reizēs izvēlēties restorānu vai kafejnīcu, jo nereti vēlamies izmēģināt ko jaunu vai sekot citu ieteikumiem. To, ka "Wolt" ir uzsācis šādas balvas ieviešanu, noteikti novērtēs daudzi – gan neizlēmīgie, gan steidzīgie, gan arī ēdienu baudītāji," apstiprina žūrijas loceklis Dāvis Dāvids Sakne.

Lasi vēl

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.