Foto: Rīdzinieki svin šokolādes dienu, 'Laimas' fabrikas pagalmā baudot konfektes un izklaides
Foto: Publicitātes attēli

Trešdien, 11. jūlijā, par godu Starptautiskajai šokolādes dienai, saldumu zīmols "Laima" rīkoja Šokolādes svētkus, sarūpējot Rīgas iedzīvotājiem un viesiem gardus un interesantus pārsteigumus, kā arī daudzveidīgu svētku programmu šokolādes fabrikas pagalmā, Miera ielā 22. Kopumā Šokolādes svētkus apmeklēja vairāk nekā 6500 viesu, bet vairāk nekā 400 cilvēku piedalījās un radīja kopīgu šokolādes gleznu "Skats uz Laimas pulksteni".

Svinību laikā tika apēsti vairāk nekā 389 kilogrami konfekšu, informēja "Orkla Confectionery&Snacks Latvija" sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Starptautisko šokolādes dienu 1995. gadā pirmoreiz atzīmēja šokolādes mīļi Francijā, bet šodien šie gardie svētki ir iecienīti teju visā pasaulē. Kopš 2012. gada "Laima" ir ieviesusi šokolādes dienas svinību tradīciju Latvijā, ik gadu gādājot interesantus pasākumus un aktivitātes Rīgas iedzīvotājiem un viesiem.

Šogad šokolādes dienas svinību laikā "Laimas" šokolādes muzejs aicināja izzināt šokolādes stāstu, to sajūtot un piedzīvojot ar visām maņām. Savukārt vakarā "Laima" vēra savas fabrikas pagalma vārtus ikvienam, aicinot iesaistīties dažādās aktivitātēs gan lieliem, gan maziem.

Līdztekus aktivitātēm uz lielās skatuves muzicēja tādi iecienīti Latvijas mākslinieki kā jaunā, talantīgā dziedātāja Patrisha, blūza/folk grupa "Rahu the fool" un Latvijā iemīļotā dziedātāja Aija Andrejeva kopā ar viesmāksliniekiem Alex un Ansi ar koncertprogrammu "Mēs pārejam uz Tu".

Tags

Laima Šokolāde
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form