Siguldas pilsdrupās atvērts brīvdabas restorāns ar skatu uz Gaujas senleju
Foto: Ginta Zīverte

Siguldas pilsdrupu teritorijā šajā nedēļas nogalē tiks atvērts Siguldas brīvdabas restorāns, atbalstot vietējos ēdināšanas uzņēmējus un radot jaunu atpūtas objektu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. "Akcijas laikā pilsdrupu teritorijā izvietoti romantiski galdiņi un krēsli, lai novadniekiem un pilsētas viesiem būtu iespēja ieturēt maltīti ar skatu uz Gaujas senleju. Vienlaicīgi izveidota arī tīmekļa vietne, kur apkopoti Siguldas ēdinātāji un to īpašie piedāvājumi Siguldas brīvdabas restorānam," vēsta Siguldas novada pašvaldības pārstāve Sindija Brikmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Brīvdabas restorāns startē kā daļa no Siguldas šā gada svētku "Mīlētākās pilsētas svētki. Cita frekvence" daļas, taču savu darbību turpinās vēl vismaz mēneša garumā. Mainoties pulcēšanās ierobežojumiem, brīvdabas restorāns vasaras laikā attīstīsies un pārtaps jaunā formā, pieļaujot plašāku publikas apmeklējumu.

"Iecere tapusi kā daļa no pašvaldības atbalsta uzņēmējdarbībai krīzes periodā, kad tūristu skaits pilsētā ir ievērojami samazinājies. Tāpēc nolēmām izmantot unikālo dabas un vēstures vērtību, kas ir Siguldai, lai apvienotu to ar jauna tūrisma produkta radīšanu," stāsta PA "Siguldas Attīstības aģentūra" direktore Dace Preisa.

Ņemot vērā, ka svētki izdodas tikai tad, ja radām tos paši savās sajūtās, domās un darbos, ikviens aicināts kļūt par daļu no "Mīlētākās pilsētas svētkiem. Cita frekvence" un iesaistīties brīvdabas restorāna noformējuma radīšanā. Tāpēc aicinām izgatavot svečturus no mājās atrodamām burciņām un mežģīnēm vai citiem materiāliem, tādējādi dodot tām otru dzīvi, un atnest tos uz Livonijas ordeņa Siguldas pils kasi, lai sveču gaismas vakaros radītu papildu svētku noskaņu.

Restorāns Livonijas ordeņa Siguldas pils teritorijā darbosies no 29. maija katru dienu no pulksten 12 līdz 20. Taču īpašo noskaņu ar izgaismoto parku būs iespējams baudīt līdz pat vieniem naktī.

"Dodies uz Siguldu un atbalsti vietējos uzņēmējus – izvēlies savas brokastis, pusdienas vai vakariņas no savējo radītā un gādātā. Iekārtojies pie galdiņa, pasūti labāko no Siguldas pavāriem un izbaudi mirkli," aicina Dace Preisa.

Kā veikt pasūtījumu

Siguldas pilsdrupās atvērts brīvdabas restorāns ar skatu uz Gaujas senleju
Foto: Ginta Zīverte

  • Izvēlies no ēdienkartes www.restorani.sigulda.lv;
  • Sazinies ar ēdinātāju, vienojies par saņemšanas veidu un laiku – iebrauc pēc pasūtījuma pats, vai saņem to Siguldas brīvdabas restorānā;
  • Izvēlies pieejamo galdiņu, tie ir numurēti. Ja visas vietas aizņemtas, izvēlies kādu no pieejamajiem atpūtas krēsliem, vai palūdz piknika pledu Pils kasē, taču neaizmirsti par distancēšanos;
  • Pavadi labi laiku;
  • Neizmirsti pēc maltītes parūpēties par trauku un iesaiņojumu nogādāšanu atkritumu urnā.


Plašāka informācija par Siguldas brīvdabas restorānu un maltītes piedāvājumiem pieejama šajā tīmekļa vietnē.

Iepazīties ar "Mīlētākās pilsētas svētki. Cita frekvence" programmu iespējams šeit.

Tags

Restorāni Sigulda
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form