Citrons, soda un etiķis: universālie palīgi mājas tīrīšanā
Foto: Shutterstock

Soda, citrons un etiķis ir īsti glābēji tad, kad mājās pa rokai nav speciālo tīrīšanas līdzekļu, kas iegādāti veikalā. Šie universālie palīgi savu efektivitāti mājas darbos ir pierādījuši ne vienu reizi vien.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tava Māja" ir apkopojusi padomus par to, kur un kā mājas darbos izmantot citronu, sodu un etiķi.

Tāpat esam sarūpējuši arī rakstus par situācijām, kad labāk šos tīrīšanas līdzekļus aizvietot ar ko citu. Etiķis tomēr nav tāds pats kā ūdens, tāpēc jāliek aiz auss, ka konkrētās situācijās tas var kaitēt kādam materiālam, sabojājot to neatgriezeniski. Tas pats attiecināms arī uz sodu. Atceries – mājas tīrīšanas darbus būtu jāveic ar cimdiem, jo, ja tos nevelk, var iedzīvoties kaitēs. Šajā rakstā vari lasīt dermatovenerologu skaidrojumu par to, kāpēc mājas darbos būtu jāvelk gumijas cimdi.

Ja arī tev ir kāds lielisks padoms, kur mājas tīrīšanā izmantot etiķi, sodu vai citronu, padalies ar to komentāru sadaļā!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form