Saturs turpināsies pēc reklāmas

Konkurss par dizaina izstādi 'Design Isle 2016' noslēdzies

Konkurss par dizaina izstādi 'Design Isle 2016' noslēdzies
Foto: Publicitātes foto

Jau 30. septembrī Ķīpsalā sāksies un līdz pat 2. oktobrim notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2016", kurā varēs apskatīt Baltijas dizaina nozares uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus.

Sadarbībā ar izstādes rīkotājiem, "BT 1" un Latvijas Dizaineru savienību aicinājām piedalīties konkursā un laimēt ielūgumus uz šo pasākumu, kurš noteikti jāapmeklē laba dizaina pazinējiem un cienītājiem!

Viss, kas bija jādara – jāatbild pareizi uz trīs jautājumiem un jāgaida 27. septembris, kad no pareizo atbilžu iesūtītājiem izlozējām trīs veiksminiekus.

Nu veiksminieki ir noskaidroti, apsveicam Edīti (minh***@inbox), Edvīnu (edvi**@ccm*) un Annu Paulu Bramani! Informācija par balvu tiks nosūtīta uz konkursam reģistrēto e-pasta adresi.

Seko līdzi jaunumiem: www.designisle.lv

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka
Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.