Četri šķūņi Latvijā, kas piedzīvojuši pasakainas pārvērtības
Foto: Privātais arhīvs

Mūsdienās arvien aktuālāka kļūst lauku īpašumu atjaunošana, pārvēršot tās sapņu mājās, kur pavadīt ne tikai karstās vasaras, bet arī turpmāko dzīvi. Neatņemama lauku īpašumu sastāvdaļa ir arī klētis un šķūņi, kas mūsdienās netiek pienācīgi novērtēti, jo kalpo vien kā dažādu lietu noliktava vai vieta malkas glabāšanai. "Tava Māja" no savas rakstu vācelītes šoreiz ir sarūpējusi stāstus par četriem šķūņiem Latvijā, kas nevis grimst aizmirstībā, bet piedzīvojuši pasakainas pārvērtības!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lauku īpašumi ir ne tikai lieliska vieta dzīvošanai, bet arī vasarīgām ballītēm, tajā skaitā arī Līgo svētku sagaidīšanai pie dabas. Ļoti skaista svinību vieta var būt liels lauku šķūnis, kurā viennozīmīgi satilps daudz viesu. Turklāt – nebūs arī jālauza galva, kur izmitināt viesus, jo šķūnī pietiks vieta ne tikai galdiem, bet arī matračiem!

Šķūņus pēdējos gados kā svinību vietu iecienījuši arī jaunie pāri, kuri kāzas labprāt izvēlas svinēt lauku šika noskaņās. Tad šķūnis tiek pārvērsts par pasakainu vietu, kur svinēt mīlestību. Attēlā zemāk vari redzēt šķūni Apes pusē, kuru līgava Evita kopā ar savu vīru Vitāliju dekorēja paši saviem spēkiem. Starp citu – "Tava Māja" šogad ciemojās pie viņiem Ķengaragā, kur abi tikpat gaumīgi un skaisti iekārtojuši arī savu dzīvokli.

View this post on Instagram

A post shared by Liene Petersone Photographer (@photolienepetersone) on Jul 23, 2017 at 10:31am PDT


Lasi tālāk un iedvesmojies no šķūņu pārvērtību stāstiem dažādos Latvijas novados! Tajos varēsi arī smelties dekorēšanas idejas Līgo svētkiem, lai savu svinību vietu padarītu par kripatiņu mājīgāku.


Tags

Brīvdienu māja Interjera idejas Lauku sēta Mājas darbi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form