Pirms un pēc: trīs mājokļi Latvijā, kas piedzīvojuši neticamas pārvērtības
Foto: Privātais ahīvs

Allaž ir patīkami aplūkot pirms un pēc bildes, jo tad var redzēt iespaidīgās izmaiņas. "Tava Māja" no savas kolekcijas ir sarūpējusi pārvērtību stāstus, kuros galvenajā lomā ir ne tikai brīvdienu mājas viesu uzņemšanai, bet arī lauku māja.

Viens ir tas, ko varam novērtēt fotogrāfijās, kad viss jau ir gatavs, bet cita lieta ir milzīgais saimnieku ieguldījums, lai šiem namiem dotu otro iespēju. Uzteicama ir saimnieku neatlaidība un gribasspēks, lai šīs ēkas kā fēnikss no pelniem atdzimtu no jauna. Padomu izlasē zemāk varēsi izlasīt pašu saimnieku stāstus par to, kā gājis pārvērtību laikā, cik viegli vai grūti bija pielāgot interjeru, kā arī varēsi aplūkot plašu galeriju, kurā ir bildes pirms un pēc.

Ja arī tu zini kādu mājokli, kas piedzīvojis pamatīgas pārvērtības, tad pastāsti par to "Tava Māja" e-pastā: maja@delfi.lv

Tags

Brīvdienu māja
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form