No skursteņu tīrīšanas līdz malkas izvēlei – svarīgākie padomi apkures sezonas gaidās
Foto: Shutterstock

Klāt ir drēgnais rudens laiks, kad tā vien gribas ievīstīties segā un iemalkot kādu karstu dzērienu. Lai gan apkures sezona vēl nav sākusies, bet termometra stabiņš "slīd" arvien zemāk, "Tava Māja" no savas padomu enciklopēdijas ir sarūpējusi rakstus, kas būs ļoti noderīgi apkures sezonas gaidās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mājoklis apkures sezonai jāsagatavo savlaicīgi – to ik sezonu atgādina ne tikai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), apdrošināšanas kompānijas, bet arī speciālisti, tajā skaitā arī skursteņslauķi.

Jāpārbauda ne tikai apkures sistēmas, bet arī regulāri jāveic to apkope, jāiegādājas malka vai briketes, ja nu gadījumā šis darbiņš ir atstāts uz pēdējo brīdi, kā arī pirms apkures sezonas sākuma jāuzspēj nomainīt mājoklī vecie sildķermeņi, ja tie savu laiku ir nokalpojuši. Kā pareizi un droši sagatavot mājokli apkures sezonai, lūko ieteikumus šajā rakstā. Tāpat vērts likt aiz auss, ka mājoklī obligāti jābūt ierīkotiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, jo 2020. gada 1. janvārī stāsies spēkā nozīmīgas Ugunsdrošības noteikumu prasības.

Savukārt rakstos zemāk vari lasīt noderīgus ieteikumus par apkures sezonā svarīgāko!

Tags

Apkure Malkas apkure
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form