Laiks pārbīdīt mēbeles: telpu iekārtošanas kļūdas, kas laupa funkcionalitāti
Foto: Kara Eads / cc

Mēbeļu izvietošana telpā var būt piņķerīgs darbiņš. Vienalga, vai tiek iekārtota plaša, miniatūra vai savdabīgas formas istaba – visas kā viena prasa pamatīgu piepūli, atrodot piemērotāko vietu dīvānam, gultai vai galdam. Lai gan varētu šķist, ka šis ir tikai gaumes jautājums un pareizu vai nepareizu variantu nav, "Reader's Digest" norādījuši – prasmīgi iekārtotas telpas kļūst ne tikai funkcionālākas, bet arī mājīgākas un stilīgākas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Turpinājumā apkopotas 10 izplatītākās kļūdas, kas, iespējams, tūdaļ pat liks piecelties no dīvāna un ar citu mājokļa iemītnieku palīdzību pārbīdīt mēbeles.

Kafijas galdiņš


Runājot par kafijas galdiņiem, kas parasti atrodas viesistabā, speciālisti iesaka izvēlēties pēc iespējas lielākus variantus. Tie kalpo ne tikai kā interjera elementi, bet arī funkcionāla mēbele, uz kuras svētku reizēs novietot uzkodas, bet ikdienā izlikt telpaugus, žurnālus, televizora pultis u.c. Ja telpas izmēru dēļ nav iespējams atrast vietu masīvam kafijas galdiņam, apsverams variants ir garenas mēbeles iegāde.

Pareizs mēbeļu izvietojums var palīdzēt procesus izbaudīt vēl vairāk. Piemēram, ja televizora skatīšanās laikā iecienīta kāju likšana uz mazā klubkrēsla, pārliecinies, ka tas vienmēr ir rokas stiepienas attālumā. Savukārt, ja pie tevis ierodas ciemiņi, lai kopīgi skatītos kādu sporta maču vai koncertu, pārbīdi mēbeles tā, lai tuvumā būtu galds, uz kura nolikt savu glāzi vai uzkodu šķīvi.

Tags

Iedvesma Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form