Seši saulaini galamērķi, uz kuriem doties ceļojumā ar bērniem
Foto: Shutterstock

Ja ģimenē vairs neesat tikai divi vien un ārzemju braucienos līdzi dodas arī mazie ķipari, galamērķa izvēlē jāizsver, vai bērniem konkrētā vieta varētu šķist interesanta. Tūroperators un ceļošanas eksperts "Novatours" piedāvā iepazīsties ar sešiem daudzveidīgiem galamērķiem, kur atpūtas iespējas atradīs gan bērni, gan pieaugušie.

Maroka

Maroka ir patiesi daudzveidīga valsts gan dabas krāšņuma, gan krāsu piesātinātības, gan garšu un aromātu ziņā. Šeit vienu dienu ir iespējams baudīt mierpilnu atpūtu kalnos, nākamajā jau gozēties saulainā pludmalē, bet pēc tam spert soli tuksneša valstībā vai ļauties kādas pilsētas šarmam.

Seši saulaini galamērķi, uz kuriem doties ceļojumā ar bērniem
Foto: AFP/Scanpix

Tomēr vispārsteidzošākais bērniem varētu būt Sahāras tuksneša apmeklējums. Mazāki bērni to salīdzina ar milzu smilšu rotaļu laukumu, bet lielākie ir sajūsmā iepazīt eksotiskos kamieļus, ar kuriem iespējams doties karavānu braucienos. Bērniem pārsteidzošu un neaizmirstamu pieredzi var sagādāt arī nakšņošana tuksneša valstībā zem klajas debess, pie ugunskuriem, veroties bezgalīgās zvaigžņu ainavās.

Source

Tūrismagids

Tags

Barselona Bērni Ģimene Maroka Melnkalne Spānija Tunisija Itālija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form