Siltuma deva rudenī: sešas gleznainas pludmales Eiropā, kurās gribas uzkavēties
Foto: Shutterstock

Lai gan vasara bija gana ilga un saules tajā netrūka, ik rudeni tomēr gribas pasūkstīties par vēsajiem laikapstākļiem. Arī virtuāls ceļojums var sildīt sirdi, tāpēc šajā rakstā iepazīstinām ar sešām apburošām Eiropas pludmalēm, kuru smiltīs un ūdeņos vērts uzkavēties arī kādā atvaļinājumā.

Pasaulē ir ārkārtīgi daudz skaistu pludmaļu – ja būtu iespējams, tās varētu salikt vienu otrai blakus un katru atvaļinājuma dienu pavadīt citā, neparastā un īpašā atpūtas vietā. Ja esi no tiem, kuriem ceļojumos ir svarīgi arī pabūt pie ūdens, pagulēt un atļauties nedarīt neko, tieši krasta līnijas skaistums un piedāvātās iespējas noteikti jāņem vērā.

Iedvesmojoties no "European Best Destionations", "The Guardian" un "CNN Travel", šajā rakstā stāstīsim par sešām gleznainām pludmalēm Eiropā – gan populāriem galamērķiem, gan arī rūpīgi slēptiem paradīzes nostūriem.

Taču nevar noliegt, ka arī tuvējai piekrastes pilsētai ir nozīmē. Ielūkojies šajā rakstā un izlasi par vilinošiem ciemiem un pilsētām Eiropas ūdeņu krastos, kuras neliks vilties.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl