Kalifornijā dzīvo Ziemassvētku vecītis – atdzimis pagājušā gadsimta populārais atrakciju parks
Foto: Shutterstock

Pagājušā gadsimta 50. gados ASV pilsētā Skajforestā, Kalifornijā, ļoti populārs bija Ziemassvētku vecīša ciems. Tagad tas atklāts no jauna un jau iemantojis bērnu sajūsmu un vecāku nostalģisku atzinību.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirms vairāk nekā pusgadsimta Santaklausa ciems bijusi vieta, kur gūt priecīgas svētku sajūtas un baudīt sirsnīgas un aizkustinošas atrakcijas, kas piesaistīja apmeklētājus adventes un Ziemassvētku laikā. Ļaudis no visām malām devušies turp satikt Santaklausu un viņa palīgus.


80. gadu vidū šī vieta bija savas popularitātes virsotnē, un to atzina par vienu no jaukākajām vietām uz Zemes, raksta portāls "Housebeautiful". Tomēr pēc tam vairs tik spoži negāja, un 1998. gadā atrakciju parks bankrotēja. Gandrīz 20 gadus tas bijis slēgts un aizmirsts, bet nu to iegādājušies jauni īpašnieki un šogad atkal atvērts Skajparkas Ziemassvētku vecīša ciems (Skypark at Santa's Village).

It's time for an ice skate down memory lane! Santa's Village in Skyforest reopens Friday. The 1950s theme park has been shuttered for almost 20 years, but @skyparksantasvillage is back with most of the nostalgic attractions that you remember from your childhood, along with a few new amenities. Most importantly, Santa Claus will be back! @abc7robmcmillan takes us on a tour on Eyewitness News at 6pm on ABC7 and abc7.com/live. One tip that Rob wants to pass on: If you are planning on attending tomorrow, buy your tickets online at the link in their profile. They won't be selling them at the gate! Photo: Santa's Village

A photo posted by ABC7 Southern California (@abc7la) on Dec 1, 2016 at 4:05pm PST

Šogad atklātajā parkā pilnībā atjaunotas oriģinālas atrakcijas, kā arī tām pievienojušās jaunas aktivitātes bērniem un viņu vecākiem, lai siltajā Kalifornijā uzburtu Ziemassvētku sajūtas. Daudzi vecāki šeit vedot savus bērnus, jo vēl spilgti atceras bērnību, kad izklaidējušies Ziemassvētku vecīša ciemā, raksta portāls "Housebeautiful". Jāpiebilst, ka parka mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka ieejas biļetes jāiegādājas jau krietnu laiku iepriekš, jo uz tuvākajām dienām tās jau izpirktas.

Parkā ir īsts Polārais ekspresis, kurā bērni tiešām var izbraukāt Santaklausa ciema teritoriju.

Protams, viena no iecienītākajām apskates vietām katram bērnam ir apaļā un jaukā Ziemassvētku vecīša māja, kur viņš gatavs paņemt klēpī un aprunāties ar katru mazo apmeklētāju.

SkyPark at Santa's Village in the San Bernardino Mountains. 🎄❤️🎄 Here with Jack and Lainey to review the Grand re-opening after 20 years of it being closed. Originally opened in 1955. It's precious!!!!! #SkyParkSantasVillage #StarnesKids

A photo posted by Casey Clemens Starnes (@caseystarnes) on Dec 4, 2016 at 1:25pm PST

Pie mājas ir arī pastkastīte, kur iemest savu vēstuli vecītim. Ja iemetīsi vēstuli pats, tā taču noteikti nonāks īstajās rokās un nenoklīdīs pastā.

Uz ielām parkā ir Ziemassvētku sarkanbalto ledeņu standziņu zīmes un gaismiņas.

1955's Santa's Village in SkyForest / Lake Arrowhead, CA (closed since 1998) just reopened as SkyPark At Santa's Village ($50 admission let's admire the Giant Candy Cane, ride the Polar Express, Ice-Skating, Mine Rock Candy, Visit Santa's Workshop!) so relive those precious Holiday Memories! http://skyparksantasvillage.com 😀🎅🌲 #SantasVillage #SkyParkSantasVillage #SkyForestLakeArrowhead #Xmas #RetroHolidayMemories

A photo posted by CJ Brown (@darkamor) on Dec 14, 2016 at 7:38pm PST

Un neiztikt arī bez piparkūku namiņiem, kas pilnas ar saldumiem, ja nu kādam nepieciešams atjaunot enerģijas rezerves.

Just like I remembered it (with a new coat of paint). #skyparksantasvillage

A photo posted by @vbinla on Dec 2, 2016 at 3:51pm PST

Tiem, kas Ziemassvētku brīnuma noskaņās vēlas arī apprecēties, iespējams mīt gredzenus parka kapelā.

Merry Christmas Everyone 🎄 #christmas #elves #choochootrain #socute

A photo posted by Joshua J Obando (@joshua_j_obando_) on Dec 3, 2016 at 7:22pm PST

Lai arī parkā tagad atrodamas visdažādākās un jaunākās tehnoloģijas, tā autoriem izdevies saglabāt arī vēsturisko retro elpu un autentisku noskaņu.

Knock-knock Santa! 🎅🏻 😘 - - - #santa #santasvillage #skypark #skyparksantasvillage #santaclaus #mrsclaus #kriskringle #candycane #candyland #toyland #skyforest #mountain #gingerbreadhouse #santasworkshop #pinup #pinupgirl #pinupgirlclothing #pinupcouture #coutureforeverybody #pinupblog #blog #lifestyleblog #thebalmcosmetics #thebalm #retro #vintage #retrogirl #pinuphair #pinupmakeup #harlequin

A photo posted by Andy (@andyseyecandy) on Dec 11, 2016 at 12:20pm PST

Tags

Ziemassvētki Ziemassvētku vecītis ASV Ziemeļamerika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form