Aizas un kanjoni, kas liks elpai aizrauties
Foto: Shutterstock

Tie, kas labprātāk laisku atpūtu pie baseina iemaina pret ērtiem apaviem un ekspedīcijām, noteikti novērtēs šo "Tūrisma Gids" rakstu apskatu. Ja pie sirds iet pastaigas un apkārtnes izpēte, tad šie klinšainie dabas brīnumi liks elpai aizrauties! Lai arī, protams, šobrīd ceļojumu plāni tuvākajam laikam nav pārāk spoži, sapņot var. Un kas zina, varbūt kāda no šīm vietām kļūs par tavu nākamo galamērķi laikā, kad ceļošana atkal būs aktuāla.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ievērības cienīgs ir, piemēram, Fjādraurgljūfira kanjons, kas atrodas Islandes dienvidos un radies tūkstošiem gadu ilgas ledāju kušanas radītas erozijas dēļ. Tāpat skaista ir arī Verdonas aiza, kas stiepjas 25 kilometrus plašumā un atrodas Francijas Alpos. Upe kanjona dzīlēs piesaista neskaitāmus piedzīvojumu meklētājus – laivotājus, klinšu kāpējus un pārgājienu cienītājus, kas var izvēlēties kādu no 1500 maršrutiem. Savukārt iespaidīgo Vintgara aizu Slovēnijā izgrauzusi mutuļojošā Radovnas upe, radot skaistumu, ko nav iespējams aprakstīt vārdos.

Turpinājumā brīnumskaistas aizas un kanjoni, kas nudien liks elpai aizrauties!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form