Apskates vērti objekti, kur jāpaviesojas ikvienam kvēlam dabas draugam
Foto: Shutterstock

Lai arī ceļošanas paradumi ir atšķirīgi, dažkārt doma par patveršanos no ļaužu pūļiem un pilsētas dunas ir patīkamākais, par ko pasapņot. Tomēr pasaulē ir tieši tādas vietas, kas liek aizmirsties un pabūt kopā tikai ar dabu un sevi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā reizē "Tūrisma Gids" piedāvā iepazīties ar vairākām vietām pasaulē, kas pie sirds ies tiem, kam mīļa ir laika pavadīšana dabā.

Saulītē esam izcēluši brangus ūdenskritumus, kuru dārdoņa aizbiedēs jebkādu stresu. Kā arī nomaļākas un neparastākas ainavas, kur tiešām var sajusties kā uz citas planētas. Un, ja nu gluži ne tik dramatiski, tad vismaz tieši tik tālas šķitīs visas dzīves problēmas. Bet kā būtu ar gariem pārgājieniem kalnainos apvidos? Kalni nereti ir tie, kas daudziem dod spēku un krampi turpmākajiem darbiem.

Krāšņi dabas objekti, neparastas vietas un daudz ko citu atradīsi turpinājumā. Ja esi kārtīgs dabas mīlis, tad šo apskates vietu apmeklējums neliks vilties.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form