Brīnišķīgas koka laipas, kas stiepjas ezeros
Foto: DELFI

Braša soļošana pa koka laipu vai mierpilna pastaiga gar ezeru – katra no šīm aktivitātēm jau skan kā lieliska ideja brīvdienu pavadīšanai, savukārt, ja tās apvieno, fantastiska atpūta garantēta. Šajā reizē "Tūrisma Gids" iepazīstina ar piecām koka laipām Latvijā, kas stiepjas ezeros.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koka laipa Katvaros


Dodoties pa varenu aleju Limbažu novada Katvaru pagastā, iespējams nokļūt burvīgā vietā – pie Katvaru ezera, kas izceļas ar savu ainavu un labiekārtoto apkārtni.

Īpašu šo vietu padara vairāki iemesli, tomēr kā viena no ievērojamākajām niansēm ezera apmeklētājiem varētu šķist skaistā koka laipa, kas ieved ezerā un ļauj palūkoties uz tuvējām teritorijām no cita skatu punkta.

Laipa atklāta 2018. gadā, un tās būvniecībā ieguldīti četri gadi. Tā tapusi, pateicoties biedrībai "Katvaru ezers" un Jānim Krūmiņam. Laipa piedāvā nelielu pastaigu pa koka celiņu, līdz atduras pret lielāku platformu, kur Latvijas apceļotājiem ierīkota neliela atpūtas vieta – koka galdiņi un soliņi, ļaujot uzkrāt spēkus un mierpilni izbaudīt ezera burvību.

Brīnišķīgas koka laipas, kas stiepjas ezeros
Foto: DELFI

Koka laipas sākumpunktā atrodams arī informācijas stends ar pieejamajām apkārtnes aktivitātēm un citu svarīgu informāciju, kā arī turpat atrodas neliela piknika vieta.

Lasīt vairāk

Tags

Dabas taka Dabas objekti Latvija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form