Foto: Latvijas pilsētu krāšņās Ziemassvētku egles un to izmaksas
Foto: Publicitātes foto/Kaspars Siliņš

Ziemassvētku laikā pucējas ne tikai mājas un cilvēki, bet arī pilsētas. Arī šogad portāls "Delfi" turpina iesākto tradīciju, apskatot, kā svētkiem saposušās Latvijas pilsētas, īpašu uzmanību vēršot tieši zaļojošajām skaistulēm un ar tām saistītajiem tēriņiem.

Portāls "Delfi" arī šogad uzrunāja 76 pilsētu pārstāvjus pastāstīt par tematiskajiem rotājumiem un dekoriem pilsētā, kā arī parādīt, kā izskatās šī gada eglīte – ar ko rotāta un kādas izmaksas kopumā veidojusi. Aicinājumam neatsaucās Lielvārde, bet no publicitātes atteicās Zilupe. Savukārt no Ilūkstes portāls "Delfi" vēl gaida informāciju.

Eglītes ir viena par otru krāšņāka – vienā saliktas interesantas bumbas, citā iekārtas krāsainas lampiņu virtenes, bet vēl kādas rotātas par iedzīvotāju un vietējo darbinieku gatavotiem Ziemassvētku sveicieniem. Tāpat vairākās pilsētās katru gadu tiek svinīgi iedegta viena un tā pati eglīte, kas brīvi aug laukā, tādējādi ļaujot par zaļo kociņu priecāties visu cauru gadu.

Ar Ziemassvētku eglīti, kas rotā tavu mājvietu, vari padižoties "Delfi Aculiecinieka" sadaļā, rakstot uz aculiecinieks@delfi.lv vai šeit. Piedalies konkursā un laimē vērtīgas balvas!


Tags

Ziemassvētki Ziemassvētku eglīte

Comment Form