Iepazīstot Rīgu: mūziķi iesaka maršrutus galvaspilsētas ielās
Foto: Publicitātes foto

Kaut reizi dzīvē noteikti ir vērts iejusties tūrista ādā un izstaigāt daudziem tik zināmās, bet tajā pašā laikā līdz galam neiepazītās Rīgas vietas. Laikam ejot, arī galvaspilsētas objekti tiek atjaunoti un mainās. Lūk, puiši no grupas "Carnival Youth" dalās trīs pašu iecienītos maršrutos, kuros iekļautas interesantas vietas Rīgā.

Labi pārzinot aktuālākās vietas Rīgā, kas ir saistītas ne tikai ar mūziku, bet arī kultūru, gastronomiju un modi, "Carnival Youth" dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags tās iesaka iepazīt arī citiem.

Grupas biedrs Edgars savā maršrutā ir iekļāvis vietas, kas īpaši uzrunās gardēžus un pilsētas dzīves baudītājus. Edgara ieteikto vietu vidū ir kafejnīca "StockPot" un vietējo alus darītavu "Labietis", kuru ieskauj arī citas pilsētas dzīves ritmam piederīgas iestādes – kafejnīca "Piens", "Fon Stricka Villa", klubs "One one" u.c.

Iepazīstot Rīgu: mūziķi iesaka maršrutus galvaspilsētas ielās
Foto: Aivars Siliņš

Kā vienu no sava maršruta galamērķiem Edgars iesaka "Ziemeļblāzmas" skatu torni, kas daļai rīdzinieku ir vēl neatklāts. Maršruta noslēgums ir "Kalnciema kvartāls", kur nedēļas nogalēs vietējo ražotāju modes un ēdiena tirdziņos ikviens interesents var iegādāties Latvijā audzētus un radītus produktus.

Emīls savu iecienītāko vietu maršrutā iekļauj "Latvijas Nacionālo mākslas muzeju", kurā, pēc Emīla domām, ir ne vien ļoti labas pamata ekspozīcijas, bet arī mūsdienīgas izstādes. Kā vienu no dzīvīgākajiem Rīgas mākslas un kultūras pasākumu centriem grupas biedrs min "Kaņepes kultūras centru", kurš piedāvā plašu pasākumu klāstu, sākot ar dīdžeju priekšnesumiem, izstādēm un eksperimentāliem mākslas un kultūras pasākumiem un beidzot ar kino.

Iepazīstot Rīgu: mūziķi iesaka maršrutus galvaspilsētas ielās
Foto: DELFI

Emīla iecienītāko vietu sarakstā ir arī tādas vietas kā ādas izstrādājumu veikals "Peša Customs" un "Splendid Palace", kuru Emīls dēvē par skaistāko Latvijas kinoteātri.

Savukārt Roberts savu iecienītāko vietu sarakstā ierindo Miera ielas kafijas grauzdētavu "Rocket Bean Roastery", kurā aicina baudīt ne tikai kafiju, bet arī branču. Roberts iesaka apmeklēt arī plašā dzērienu klāsta alus darītavu "Alķīmiķis". Maršrutā ir iekļauta arī izstāžu zāle "Arsenāls", kas ir mājvieta daudzām izcilām izstādēm un atrodas tuvumā Vecrīgas mazajām, pastaigām piemērotajām ieliņām.

Tāpat ļoti zīmīga vieta Rīgā ir Āgenskalns - par tā vēsturi un dažādus interesantus Pārdaugavas stāstus var lasīt šeit.

Tags

Carnival Youth Vecrīga Latvija Rīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form