Neparastais galamērķis netālu no Rīgas – 'Kolotilovka'
Foto: Ginta Ažuka

Sešus kilometrus no Rīgas, Rūķīšu ciemā iepretī TEC-2, meklējams savdabīgs galamērķis, kas noteikti vilina ziņkārīgākos. Tur atrodas neparastā "Kolotilovka".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Salaspils novadā esošā tūristu piesaistes punkta "Kolotilovkas" saimnieki sākotnēji piedāvājuši interesentiem atpūsties saunā, bet vēlāk zemes pleķītis pamazām apaudzis ar dažādām interesantām būvēm, līdz radusies ideja arī par mini Latvijas izveidi. Iegādāta zeme, izveidotas kontūras un izrakts kanāls. Pamazām pundurvalstiņa "Kolotilovkā" sākusi priecēt ar dažādiem vides objektiem. Tagad teritorijā atrodas mājas uz koka kājām, lielizmēra zirgi, dažādas tehnikas un citas vilinošas lietas.

Neparastais galamērķis netālu no Rīgas – 'Kolotilovka'
Foto: Ginta Ažuka

Plašāk par pašu mini Latviju, interesanto skulptūru kolekciju un citām niansēm lasi portāla "Delfi" intervijā ar saimnieku Nikolaju Kolotilo. Savukārt turpinājumā piedāvājam Gintas Ažukas skaisti iemūžinātos mirkļus no ekskursijas uz šo vietu.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form