31. augustā pulksten 12 raidījumu ciklā "Nākamais, lūdzu!" Olga Dragiļeva uzdod jautājumus saraksta LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ līderiem. Ainārs Šlesers, Oļegs Burovs un Līga Krapāne atbild par 14. Saeimas vēlēšanām pieteiktajiem kandidātiem, programmu un līdz šim darīto. Pēc tiešraides raidījums pieejams arhīvā.

Ainārs Šlesers ir partijas LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ valdes loceklis, premjerministra amata kandidāts un saraksta līderis Rīgas vēlēšanu apgabalā. Oļegs Burovs ir Rīgas domes deputāts (ievēlēts no "Gods kalpot Rīgai" saraksta) partijas "Gods kalpot Rīgai" valdes priekšsēdētājs un kandidāts ar otro kārtas numuru Rīgas vēlēšanu apgabalā. Krapāne ir partijas LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ valdes locekle un kandidāte ar otro kārtas numuru Vidzemes vēlēšanu apgabalā. Saraksta numurs šajās Saeimas vēlēšanās ir 12.

Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktā aptaujā, kuras rezultāti publicēti 3. augustā gatavību balsot par LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ sarakstu pauduši 3,4% respondentu, savukārt vēlāk 30. augustā publicētais reitings bijis zemāks - 2,5%.

Jau vēstīts, ka no 19. augusta līdz pat 30. septembrim "Delfi" piedāvā īpašu 14. Saeimas vēlēšanām veltītu raidījumu ciklu "Nākamais, lūdzu!" – kandidātu sarakstu līderu intervijas un debates. Visu cikla raidījumu saraksts pieejams šeit, bet par tuvākajām pārraidēm visērtāk varat uzzināt, lietojot "Delfi TV" raidījumu kalendāru.

Pēc visiem "Nākamais, lūdzu!" raidījumiem publicējam raidījuma pilno ierakstu, kā arī ieskatu tā redakcionāli izvēlētos zīmīgākajos brīžos.

Gan raidījumu ciklu "Nākamais, lūdzu!", gan tradicionālo "Delfi" pirmsvēlēšanu rakstu un politiskās analīzes sadaļu "Domā, spried un sver!" līdzfinansē Sabiedrības integrācijas fonds, kas portālam "Delfi" piešķīris naudu programmas "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanā" ietvaros.

Raidījuma epizodes ir pieejamas arī Apple un Spotify podkāstos!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!