Pagājušās nedēļas sākumā "Valsts nekustamo īpašumu" (VNĪ) valde nolēma lauzt līgumu ar Jaunā Rīgas teātra (JRT) rekonstrukcijai nolīgto būvkompāniju "ReRe Būve1". Iemesls – būvdarbu gaitā pieļautie pārkāpumi un līgumā noteikto termiņu neievērošana. Ceturtdien "Delfi TV ar Jāni Domburu" piedalījās projekta īstenošanā iesaistīto pušu diskusija par konflikta iemesliem un būvlaukumā ieilgušās dīkstāves vaininiekiem.

Diskusijā piedalījās JRT rekonstrukcijas projekta autore, arhitekte Zaiga Gaile, projekta būvkonstrukciju sadaļas autors, būvinženieris Normunds Tirāns no inženieru grupas "Kurbads" un VNĪ valdes locekle Kitija Gruškevica.

Būvkompāniju "ReRe Būve1" pārstāvēja "RERE Grupa" valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš un "RERE Būve" valdes priekšsēdētājs Valdis Koks.

VNĪ līgumu, kas pērnvasar tika noslēgts ar iepirkumu konkursā izraudzīto JRT rekonstrukcijas darbu veicēju, plāno lauzt tuvāko nedēļu laikā. Saskaņā ar publiski izskanējušo informāciju, līdz šim paveikti tikai aptuveni 3% no plānotajiem darbiem.

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!