Levits: sašķidrinātās gāzes terminālis ir Latvijas drošības jautājums

Valdības deklarācijā iekļautais nenoteiktais formulējums par sašķidrinātās dabasgāzes termināļa būvniecību Skultē nav pareizs, uzskata Valsts prezidents Egils Levits. Intervijā žurnālistei Olgai Dragiļevai viņš uzsvēra – terminālis Latvijai ir vajadzīgs: “Mums ir jābūt zināmai drošības rezervei, pat ja tas kaut ko maksā. “

Levits “Delfi TV” ēterā atgādināja, ka valsts primārais uzdevums ir gādāt par savu iedzīvotāju drošību, un mūsdienās tā nav tikai militārā un iekšējā drošība, bet gan plašāks jēdziens, kas ietver arī enerģētisko drošību. “Drošība nozīmē to, ka mēs arī rēķināmies ar riskiem un, ja īstenojas risks, mēs esam tam gatavi. Tāpēc es domāju, ka būtu labi, ka šāds terminālis – vienalga kur - mums būtu pašiem savs,” uzsvēra Valsts prezidents. Viņaprāt, valstij arī būtu jāpiedalās termināļa būvniecībā.

Piedāvājam iepazīties ar raidījuma saturu.

.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.