'Drūmi', 'depresīvi', 'solis pareizā virzienā' - politiķi par mediķu algām
Foto: Patriks Pauls Briķis, DELFI

'Drūmi', 'depresīvi', 'solis pareizā virzienā' - politiķi par mediķu algām

Situācija ar finansējumu veselības aprūpes nozarei un atalgojumu ārstiem ir drūma, piektdien raidījuma "Spried ar Delfi" speciālizlaidumā atzina politiķi. Šogad aptuveni 40 miljoni eiro papildus novirzīti atalgojuma pielikumam ārstiem, ārstu palīgiem un medmāsām, tomēr kopumā, salīdzinot ar situāciju pirms gada, kad mediķi saņēma apjomīgas vienreizējas piemaksas par darbu Covid-19 pandēmijas apstākļos, šā brīža algu pieaugums 6-16% apmērā nekompensē nedz Covid-19 piemaksas, nedz arī straujo inflāciju. "Tas ir diezgan depresīvi," raidījumā atzina "Apvienotā saraksta" pārstāvis Edgars Tavars, taču pauda, ka tas tomēr esot solis pareizā virzienā, kas ārstiem padarīs inflācijas kāpuma radītos zaudējumus mazāk jūtamus.

Pilnu raidījuma ierakstu skatieties šeit

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.