Jautājumi, ko labāk neuzdot darba intervijā
Foto: Jarosław Ceborski / cc

Kutelīgais process – darba intervija. Tā var kļūt divtik neveiklāka, ja nebūsi kārtīgi sagatavojusies, kā arī uzsāksi tematus, kas nenāks par labu tev pašai. No kuriem jautājumiem labāk darba intervijā izvairīties? Lūk, turpinājumā!

Atalgojums, bonusi un atvaļinājums

Bez šaubām – atalgojums, bonusi un brīvais laiks ir ļoti svarīgas lietas, ko cilvēks ņem vērā, izvērtējot konkrēto piedāvājumu. Turklāt noliegt, ka tas ir svarīgi, nevar.

Nepārproti, tas viss ir jāizrunā darba intervijas laikā, tomēr, ja kāro konkrēto amatu, tev nevajadzētu uzreiz ķerties pie šiem jautājumiem un steigt uzdot tos intervētājam, uzvedoties jau tā, it kā darbs būtu tavējais, mudina "Reader's Digest" karjeras eksperti. Atnākot uz darba pārrunām, interviju vada tur strādājošais cilvēks. Un viņš noteikti pieskarsies šiem tematiem, tomēr nevajadzētu visu pašai sasteigt, jo tas var radīt nepatīkamu priekšstatu par tevi.

Dažkārt darba devēji meklē entuziasma pilnus cilvēkus, kuriem konkrētais darbs tiešām varētu būt aicinājums, nevis darbiniekus, kas tīko tikai pēc labuma. Un šāda uzvedība noteikti liecinās, ka vairāk piederi pie otrā cilvēku tipa. Neesi pārāk uzbāzīga, ļauj sarunai ritēt savu gaitu, bet, ja tomēr sarunas biedrs neuzsāk šo slideno tēmu, atstāj to sarunas nobeigumam.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl