Vērtē kungi: pamatnoteikumi, kas atšķir lielisku guļamistabas dzīvi no viduvējības
Foto: Shutterstock

Klīst runas, ka sekss nevar būs slikts – ja tev tas ir, tu jau esi uzvarētājs. Tomēr tā gluži nav vis. Arī tad, ja tev ir paveicies, un sekss patiešām nav briesmīgs, ne vienmēr to var nodēvēt par brīnišķīgu. Kas atšķir seksu kā vienkāršu procesu no pārlaicīgas baudu virsotņu sasniegšanas? Lūk, iedvesmojoties no "Cosmopolitan.com" komandas, kas izpētījusi vīriešu intereses, esam izvirzījuši septiņus pamatnoteikumus.

Attieksme pret neveiklajiem brīžiem

Nav šaubu, ka mums katram ir savi kompleksi, tomēr kādam tie dzīvot netraucē, bet citam – seko ik uz soļa. Atkailināties otra cilvēka priekšā var būt visai liels pārbaudījums daudziem – it īpaši, ja tas ar konkrēto cilvēku notiek pirmo reizi. Un, protams, nevar aizmirst par neveiklajiem brīžiem, kas bieži vien liek sevi manīt intīmā procesa sākumā.

Iespējams, kāda dāma nespēj samierināties ar mīksto vēderiņu, bet kāda ikrīta dušā nav paspējusi atbrīvoties no liekajiem matiņiem – protams, arī šādas lietas var likt justies neveikli. Tomēr esam jau stāstījuši, ka šādas nianses vīriešiem bieži vien ir pat ļoti mazsvarīgas. Un, kā skaidrojuši kungi, situācija paliek vēl neērtāka, ja šādiem sīkumiem pievēršam pastiprinātu uzmanību.

Te vari aplūkot detalizētāk, ko vīrieši seksa laika nepamana un kam pievērš uzmanību.

Tags

Attiecības Sekss

Comment Form