Astoņi superprodukti, kas nemaz nav tik lieliski
Foto: Shutterstock

Mūsdienās ir pieejami ļoti daudzi pašmāju, kā arī no eksotiskām zemēm atvesti produkti, kas zināmi ar spēju uzlabot pašsajūtu, sniegt enerģiju un stiprināt veselību. Tomēr, lai cik lielisks produkts arī nešķistu, nereti ar tā lietošanu aizrauties nevajadzētu, jo vietā var būt teiciens "kas par daudz, tas par skādi". Tāpat jāpatur prātā, ka ne viss, ko uzskatām par superproduktiem, tāds patiešām arī ir.

Kokosriekstu eļļa, citronūdens, dabīgs lauku sviests un kafija – tie ir tikai daļa no produktiem, kam piedēvē lērumu lielisku īpašību gan tad, ja tie tiek lietoti uzturā, gan izmantoti skaistumkopšanā vai citiem mērķiem. Tiesa, visiem šiem produktiem ir arī savi trūkumu, kā dēļ ar to lietošanu var būt nepieciešams piebremzēt. Iedvesmojoties no "Health", piedāvājam iepazīties ar astoņiem superproduktiem, kas ne tuvu nav tik lieliski, kā, iespējams, domā.

Tags

Veselīgi produkti Veselīgs uzturs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form