Nepadodies pie pirmajām grūtībām. Ieteikumi, kā turpināt veselīgu dzīvesveidu
Foto: Shutterstock

Veselīgs uzturs, diēta un fiziskās aktivitātes – neatņemamas sastāvdaļas ceļā uz svara zaudēšanu. Pirmajā mirklī, iespējams, šķiet, ka nav jau nemaz tik grūti neveselīgos našķus nomainīt pret veselīgajiem un sākt sportot. Taču brīdī, kad veselīgais dzīvesveids jāpārvērš par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, parādās grūtības. Tāpēc ir svarīgi zināt, kā nepadoties un turpināt iesākto, lai sasniegtu vēlamo mērķi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ļoti iespējams, daudzas sievietes kaut reizi ir nolēmušas mainīt savu dzīvesveidu, pievērsties veselīgam uzturam, uzsākt diētu un sākt sportot. Sākumā tas varbūt izdodas, un šķiet, ka tas tā arī turpināsies ilgtermiņā. Taču realitātē notiek citādāk – pieņemot, ka esam to pelnījušas, atļaujamies vienu, divas, trīs atpūtas dienas, kas vēlāk pārvēršas par atpūtas nedēļu, mēnesi, līdz pilnībā tiek aizmirsts viss, kas iesākts. Vai varbūt uzsākto nevis dari ar prieku, bet ar sakostiem zobiem, vai neredzi rezultātus, tādēļ šķiet, ka nav vērts turpināt.

Šie ir tikai daži iemesli, kādēļ mums nereti neizdodas palikt pie iesāktā uztura plāna vai fiziskajām aktivitātēm. Lai arī tu pie pirmajām neveiksmēm neatmestu visam ar roku, iedvesmojoties no portāliem ''Health Line'', ''Health'' un ''Live Strong'', piedāvājam iepazīties ar vienkāršiem ieteikumiem, kā nepadoties un turpināt veselīgu dzīvesveidu.

Taču atceries, ja tavs mērķis ir atbrīvoties no, tavuprāt, liekajiem kilogramiem, vispirms konsultējies ar speciālistu. Ļoti iespējams, tās ir tikai tavas iedomas, un liekā svara tev patiesībā nemaz nav. Tāpat speciālists vislabāk spēs tev piemeklēt piemērotāko uztura un fiziskās slodzes plānu.

Tags

Diēta Fiziskās aktivitātes Sports Sievietes veselība Veselīgs uzturs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form