Vietas, kur Rīgā un tās tuvumā notiek bezmaksas treniņi svaigā gaisā
Foto: PantherMedia/Scanpix

Siltajā sezonā vairums no mums, tikko ir tāda iespēja, dodas ārā, pie dabas. Arī nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm vilinošāk šķiet svaigā gaisā, nevis sporta klubā. Par iespējām nevar sūdzēties – var skriet, peldēt, skrituļot, nūjot, braukt ar velosipēdu un darīt daudz ko citu. Taču, ja gribas ne vien svaigu gaisu un dabu sev apkārt, bet arī jautru kompāniju un profesionāla trenera padomu, vari pievienoties kādām no bezmaksas nodarbībām, ko, rūpējoties par iedzīvotāju veselību, šovasar apmaksā vairākas pašvaldības.

"Rutks" apkopoja bezmaksas izkustēšanās iespējas Rīgā un tās tuvumā.

Vingrošana Rīgas parkos

No 1. jūnija līdz 23. augustam rīdziniekiem tiek piedāvātas bezmaksas vingrošanas nodarbības fitnesa trenera vadībā trīs Rīgas brīvdabas atpūtas vietās, vēstī informācija pašvaldības portālā "Veseligsridzinieks.lv".

Nodarbības ir paredzētas dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem, un tās norisinās sertificēta fitnesa trenera vadībā. Nodarbību laikā tiek piedāvāti vienkārši izpildāmi vingrojumi, kā arī notiek dažādas stafetes, komandu spēles un individuāls darbs, veicot dažādus vingrinājumus spēkam, izturībai, līdzsvaram, muskuļu koordinācijai un ātrumam un nodarbinot visas muskuļu grupas.

Nodarbības notiek no pulksten 19 līdz 20 trīs Rīgas brīvdabas atpūtas vietās: katru otrdienu Māras dīķa parka teritorijā (Āgenskalns), katru trešdienu Velnezera atpūtas teritorijā (Jugla) un katru ceturtdienu – Ziedoņdārza parka teritorijā (Centrs).

Nepieciešams tikai gribasspēks un ērts apģērbs. Aprīkojumu, kas nepieciešams vingrošanai, ir sarūpējuši nodarbību organizatori – Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību "Veselībai un attīstībai" – un to ikviens nodarbību laikā var izmantot bez maksas.

Nodarbību vietas un laiki

Māras dīķa parka teritorija (Āgenskalns)

Tikšanās vieta – pie brīvdabas trenažieriem.

7.,14.,21. un 28. jūnijā,
5.,12.,19. un 26. jūlijā,
2.,9.,16. un 23. augustā.

Laiks: no pulksten 19 līdz 20.

Velnezera atpūtas teritorija (Jugla)

Tikšanās vieta – pie bērnu rotaļu laukuma.

1., 8.,15., 22. un 29. jūnijā,
6., 13., 20. un 27. jūlijā,
3.,10. un 17. augustā.

Laiks: no pulksten 19 līdz 20.

Ziedoņdārza parka teritorija (Centrs)

Tikšanās vieta – pie strūklakas.

2., 9., 16. un 30. jūnijā,
7., 14., 21. un 28. jūlijā,
4., 11., 18. un 25. augustā.

Laiks: no pulksten 19 līdz 20.

Vairāk lasi šeit.

Source

rutks.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form