Atvaļinājums no sociālajiem tīkliem: veselībai, labsajūtai un darbaspējām
Foto: Shutterstock

Dažādi sociālie tīkli mūsdienās ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa neskaitāmiem cilvēkiem. Tos izmanto ne tikai attēlu publicēšanai, bet arī komunikācijai un jaunumu iegūšanai. Neskatoties uz to, ka sociālo tīklu lietošana ver būt ne tikai izklaidējoša, bet reizēm pat ir nepieciešamība, arī no tiem laiku pa laikam ir jāatpūšas.

Jau rakstījām, ka pārmērīga sociālo tīklu izmantošana ikdienā var būt signāls tam, ka atrodies uz depresijas sliekšņa. Grimšana virtuālajā realitātē ir viena no taktikām, kas palīdz izvairīties un nedomāt par ikdienas problēmām. Tas sniedz īslaicīgu labsajūtu, bet ilgtermiņā var tikai kaitēt. Tāpēc, ja jūti vēlmi pavadīt arvien vairāk laika, lietojot sociālos tīklus, centies to nedarīt, tā vietā, mēģinot atrast risinājumu savām problēmām.

Iemeslu, kāpēc piebremzēt ar sociālo tīklu lietošanu, ir daudz. Tas nepieciešams gan tavai garīgajai, gan fiziskajai veselībai. Tāpat tas palīdzēs gadījumos, kad šķiet – samazinājušās tavas darbaspējas. Iedvesmojoties no "Medical News Today" un "Forbes", piedāvājam iepazīties ar vairākiem iemesliem, kāpēc laiku pa laikam nepieciešams paņemt atvaļinājumu no sociālajiem tīkliem.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka