Laba vielmaiņa ir ļoti būtisks nosacījums, lai nepieņemtos svarā. Tā ir saistīta ne vien ar iedzimtību, bet arī dzīvesveidu. Lai palīdzētu cilvēkiem uzturēt sevi formā un saglabāt veselīgu svaru, "Authority Nutriton" ir apkopojis sešas dzīvesstila kļūdas, kas nenāk par labu veselībai, jo palēnina vielmaiņu. Sekojot speciālistu norādēm, saglabāt veselīgu svaru būs vienkāršāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nepietiekams uzņemto kaloriju daudzums

Lai arī samazināts kaloriju daudzums ir nepieciešams svara zaudēšanai, tas var radīt pretēju efektu, ja uzņemto kaloriju daudzums ir pārāk mazs. Gadījumos, kad ķermenis sajūt dramatisku uzņemto kaloriju daudzuma samazināšanos, tas sāk izjust ēdiena trūkumu un samazina ātrumu, ar kādu dedzina kalorijas.

Zinātnieki ir veikuši vairākus padziļinātus un kontrolētus pētījumus, kuru dalībnieki uzņēma ievērojami samazinātu kaloriju daudzumu – ne vairāk kā 1000 kaloriju dienā. Rezultāti parādīja, ka šādas izmaiņas uzturā ietekmēja arī vielmaiņu, un tā kļuva ievērojami lēnāka. Atklāts, ka vairāku mēnešu laikā vielmaiņa var palēnināties tik ļoti, ka, nemainot slodzi, dienas laikā tiek sadedzināts par vairākiem simtiem kaloriju mazāk.

Uztura speciālisti iesaka būt uzmanīgiem, mēģinot zaudēt svaru. Ir ļoti svarīgi sekot līdzi tam, lai uzņemto kaloriju daudzums nebūtu pārāk mazs. Badošanās pilnīgi noteikti nenesīs gaidīto rezultātu.

Tags

Vielmaiņa Veselīgs uzturs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form