'Viens feins večukiņš' Tors reiz 'iemainīts' pret pudeli; suns gaida jaunu saimnieku

'Viens feins večukiņš' Tors reiz 'iemainīts' pret pudeli; suns gaida jaunu saimnieku
Foto: Privātais arhīvs

"Tas būtu Ziemassvētku brīnums, ja Toram izdotos šos svētkus šogad sagaidīt mājās," tā par četrkājaino draugu stāsta dzīvnieku patversmē "Labās mājas". Diemžēl Toru iepriekš reiz pievīlis saimnieks, tāpēc nu dienu no dienas suns patversmē gaida jaunu saimnieku, ar ko kopīgi iziet pa patversmes durvīm un sākt jaunu dzīvi. Vēlies Toram sagādāt svētkus un pārvest viņu mājās? Sazinies ar patversmi un uzzini, kā to vari darīt. Bet turpinājumā lasāms patversmes darbinieku sagatavotais Tora raksturojums.

Kāds reiz ir teicis, ka mēs suņiem dodam savas mājas, laiku un mīlestību, savukārt viņi mums pretim sniedz visu savu dzīvi – ar viņiem mēs slēdzam vislabāko darījumu. Diemžēl Tora iepriekšējais saimnieks tā nedomāja un, kad izvēle bija jāizdara starp suni vai pudeli, nevilcinoties izvēlējās pēdējo...

Tā nu Tors savās cienījamās vecumdienās (apmēram 9-10 gadi) nonāca patversmē, bet vismaz tagad viņš var izbaudīt, ko nozīmē vienmēr pilna bļodiņa un kāds draudzīgs cilvēks, kurš pakasa aiz auss.

'Viens feins večukiņš' Tors reiz 'iemainīts' pret pudeli; suns gaida jaunu saimnieku
Foto: Privātais arhīvs

Tors ir viens feins večukiņš, kuram patīk ēst, mīļoties un pat spēlēties ar mantiņām pie attiecīgā noskaņojuma. Vai nav viens lielisks suns?

Tors ir ideāli piemērots cilvēkiem gados, ar kuriem laiski vadīt dienas, doties pastaigās, kopā lasīt avīzes un skatīties televīziju un, protams, mīļoties.

Tors senskandināvu mitoloģijā ir pērkona dievs. Un tāds ir arī mūsu Tors – liels, varens un gudrs suns. Un mēs no sirds ceram un ticam, ka vecumdienas viņš tomēr varēs pavadīt pie mīloša saimnieka sāniem!

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka