Foto: Shutterstock

Otrdien Rīgas pašvaldības policija (RPP) saņēma izsaukumu uz kādu pagalmu Zolitūdē, kur kāds smagi iereibis vīrietis traucē sabiedrisko kārtību – stumjot savu auto saskrāpējis citas pagalmā esošas mašīnas, portāls "Delfi" uzzināja policijā.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi pamanīja stāvošu transportlīdzekli. Pie automašīnas stūres sēdēja vīrietis un pasažiera sēdvietā – viņa piecus gadus vecais dēls. Abi mašīnā skaļi klausījās mūziku, un bija redzams, ka bērna tēvs ir stiprā alkohola reibumā.

Pēc mirkļa vīrietis kļuva agresīvs, nevēlējās pakļauties likumsargiem un izteica draudus. Kārtības sargi vairākkārt uzrunāja vīrieti, lai viņš sazinās ar bērna māti, jo tādā alkohola reibumā viņš bērnu pieskatīt nevar, norāda RPP.

Vēlāk pie likumsargiem pienāca kāda aculieciniece, kura apgalvoja, ka vīrietis esot iepriekš stūmis savu automašīnu un saskrāpējis divas citas mašīnas. Tāpat pie saskrāpētajām automašīnām ieradās to īpašnieki, kuri apliecināja, ka viņu mašīnām nodarīti virsbūves bojājumi.

Pēc neilga brīža no blakus esošās daudzdzīvokļu mājas iznāca bērna vecvecāki, tādēļ policijas darbinieki piecgadīgo zēnu nodeva vecvecāku aprūpē. Savukārt agresors tika aizturēts un iesēdināts operatīvajā transportlīdzeklī, jo nepakļāvās kārtības sargiem.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas ekipāža, pēc kā tika pieņemts lēmums vīrieti nogādāt Tvaika ielā alkohola koncentrācijas pārbaudei, kas uzrādīja 2,84 promiles.

Informācija nodota Rīgas bāriņtiesai un sociālajam dienestam. Savukārt atbildību par vīrieša rīcību vērtēs Valsts policija, informē RPP.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!