Foto: Publicitātes foto

Šā gada 19. oktobrī Ludzā par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu aizturētas četras personas, informē Valsts robežsardzes Galvenā pārvalde.

Trešdien, pārbaudot informāciju par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, Valsts robežsardzes amatpersonas Latgales ielā apturēja "Volvo XC60" markas automašīnu un aizturēja divus Latvijas pilsoņus. Transportlīdzekļa apskates rezultātā bagāžas nodalījumā konstatēti divi melni saiņi ar cigaretēm. Vīriešiem nelikumīgo nodarbi palīdzēja realizēt divi Krievijas kravas vilciena lokomotīves mašīnisti – Krievijas pilsoņi, kuri cigaretes Latvijā ieveda slēptā veidā un tālāk nodeva tās minētajiem Latvijas pilsoņiem.


Kopumā robežsargi izņēma 32 000 cigarešu bez akcīzes markām.

Saistībā ar cigarešu nelikumīgu pārvietošanu aizturēti: automašīnas vadītājs un pasažieris, 1979. un 1996. gadā dzimušie vīrieši - Latvijas pilsoņi, un 1986. gadā un 1991. gadā dzimušie Krievijas pilsoņi.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, kas darīts lielā apmērā, uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 190. panta trešās daļas.

Personas ievietotas Valsts policijas īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!