Foto: LETA

Otrdien, 16. aprīlī, Latvijas Radio 1 raidījumā "Ģimenes studija" īslaicīgu tehnisku iemeslu dēļ pārtrūka tiešraide. Tiklīdz tika konstatēts, ka tiešraide ēterā neskan, tika atskaņota dziesma, pēc kuras dzirdams, ka raidījuma vadītāja atvainojas par tehnisko ķibeli. Kā portālam "Delfi" norāda Latvijas Radio sabiedrisko attiecību daļā, tehniskas ķibeles dažreiz gadās, vienlaikus radio aicināja izprast situāciju un nedramatizēt notikumus.

Radio liksta apspriesta arī sociālajos medijos, kur vairāki "X" lietotāji pauduši sašutumu par informācijas trūkumu no medija par notikušo.

"Tiklīdz tika konstatēts, ka tiešraide ēterā neskan, nekavējoši tika atskaņota dziesma, kuras laikā raidījuma veidotāji un viesi pārvietoti uz citu studiju tiešraides turpināšanai. Raidījuma vadītāja nekavējoties atvainojās un informēja klausītājus par notikušo," pauda radio pārstāve Liene Pālēna.

"Latvijas Radio noteiktā kārtība paredz, ka jebkurā situācijā, kad ēterā notiek tiešraides pārrāvumi, klausītāji pēc iespējas ātrāk jāinformē par esošo situāciju. Tehniskas ķibeles tiešajā ēterā dažkārt gadās. Arī apraides pārrāvumi dažkārt gadās, piemēram, LVRTC profilaktisko darbu dēļ. Latvijas Radio aicina izprast situāciju un nedramatizēt notikumus,lai neradītu nepamatotu ažiotāžu par īslaicīgiem pārrāvumiem tehnisku iemeslu dēļ. Atvainojamies saviem klausītajiem par sagādātajām neērtībām," pauda sabiedriskā medija pārstāve.

Jau ziņots, ka Latvijas Radio šī gada janvārī piedzīvoja nelielu sadūmojumu vienā no studijām, kā rezultātā Radiomāja tika evakuēta, bet klausītājiem četru stundu garumā tika atskaņota mūzika. Notikušais raisīja amatpersonu un klausītāju jautājumus par radio rīcību krīzes situācijā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!