Foto: LETA

Par Rīgas domes valdošo koalīciju veidojošo partiju "Gods kalpot Rīgai" (GKR) un "Saskaņa" sadarbību kādreiz rakstīs mācību grāmatās, parādot to kā labo piemēru Latvijas politikas attīstībā, uzrunājot GKR 5.kongresā dalībniekus, teica "Saskaņas" vadītājs, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

Viņš norādīja, ka "Saskaņa" un GKR sadarbojas jau septiņus gadus un sešus mēnešus. Savukārt valstī pa šo laiku ir nomainījušies trīs prezidenti un ļoti daudzi ministri.

"Kā valsts var attīstīties, ja ministri mainās katru gadu? Kā var attīstīties valsts, ja politiskās partijas, kas ir atbildīgas, nesadarbojas savā starpā?" retoriski norādīja Ušakovs.

Viņš arī uzsvēra, ka par GKR un "Saskaņa" sadarbību rakstīs mācību grāmatās, jo tas ir unikāls piemērs Latvijas politikā, ka divas partijas tik veiksmīgi un tik ilglaicīgi sadarbojas.

Ušakovs uzsvēra, ka abām partijām priekšā ir sarežģīts laiks, jo labējās partijas centīsies pārņemt varu Rīgā, tāpēc visiem GKR un "Saskaņas" politiķiem esot jārēķinās ar apmelošanu.

Ja labējie politiķi nokļūs pie varas Rīgā, tad "sērga, kas pastāv valsts vadībā, tiks pārnesta arī uz galvaspilsētu", sacīja "Saskaņas" līderis.

Kongresu atklāja GKR deputāta, mācītāja Ainara Baštika uzruna, kurā viņš aicināja visus būs pateicīgiem un godīgi kalpot. Uzrunas nobeigumā viņš aicināja visu partijas pārstāvjus piecelties un kopīgi noskaitīt tēvreizi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!