Foto: LETA

Veselības ministre Anda Čakša (ZZS) neizslēdz iespēju kandidēt nākamā gada 13.Saeimas vēlēšanās, sacīja pati ministre.

"Es par to esmu domājusi, bet vēl nevaru 100% atbildēt, ņemot vērā, ka šobrīd esmu vēl tādā kā starpstāvoklī, bet es nesaku nē," norādīja Čakša.

Uz jautājumu, vai viņai būtu ambīcijas turpināt darbu veselības ministres amatā, Čakša atbildēja apstiprinoši, nostāju pamatojot ar to, ka veselības aprūpes nozarē iesākti daudzi procesi, kuru ministre vēlētos pabeigt. Čakša piebilda, ka tagad redzot, ka, rūpīgi strādājot, var paveikt dažādas izmaiņas.

Iepriekš Čakša vēlēšanās nav kandidējusi un veselības ministra amatam Zaļo un zemnieku savienība viņu virzīja kā bezpartejisku kandidāti.

Jau ziņots, ka Čakša trešdien tika uzņemta Latvijas Zaļajā partijā (LZP). Partijas valdes sēdē tika izskatīts Čakšas iesniegums par uzņemšanu partijā un ar valdes priekšsēdētāja Edgara Tavara rekomendāciju tika apstiprināts viņas partijas biedra statuss.

Kā savā motivācijas vēstulē norādījusi Čakša, viņas vērtību augšējā skalā ir domāt par ilgtermiņa vides saglabāšanu kā vietu, kurā dzīvojam veselīgu un aktīvu dzīvi. Tāpat ministre uzsver, ka iestājas par efektīvu un caurspīdīgu valsts pārvaldi, resursu efektīvu izmantošanu, kas nodrošinātu kvalitatīvu un ilgtspējīgu valsts attīstību, kā arī noturētu iedzīvotājus Latvijā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!