Foto: LETA

"Kremlisti", kreisie liberāļi un bandīti par mani radīja mītisku tēlu, šādu viedokli otrdien žurnālistiem pauda tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK), kurš 13. Saeimas vēlēšanās neieguva pietiekami daudz balsu, lai iekļūtu nākamajā Saeimā.

Vājo vērtējumu 13. Saeimas vēlēšanās Rasnačs uzskata par likumsakarīgu.

"Mans darbs bija vērsts trijās frontēs. Pirmkārt, pret prokremlisko ideoloģiju, par ko iekļuvu Krievijas melnajā sarakstā. Otrkārt, pret kreisi liberālo ideoloģiju, par ko iekļuvu šos liberāļus pārstāvošo mediju melnajā sarakstā. Treškārt, pret naudas atmazgātājiem, ēnu ekonomikas darboņiem, korumpantiem un administratoriem, par ko iekļuvu viņu melnajā sarakstā," sacīja ministrs.

Rasnača ieskatā, viņa nelabvēļi radīja par ministru mītu tēlu un, tā kā 80% sabiedrības ikdienā par politiku neinteresējas, bet saņem informāciju par šo mītu, tad iznākums esot loģisks. Viņš atzina, ka, lai cīnītos ar šiem mītiem, vajadzēja aktīvāk informēt sabiedrību par paveikto.

Tajā pašā laikā Rasnačs savā darbā nesaredz rupjas kļūdas. "Uzskatu, ka ir jāietur taisna mugura un stingra nostāja. Es nenožēloju, ka biju ar taisnu muguru un man bija nelabvēļi, kas apliecina, ka biju uz pareizā ceļā. Nevienu no nelabvēļiem - kremlistus, kreisos liberāļus un bandītus - nekad neatbalstīšu," uzsvēra Rasnačs.

Kā vēstīts, Rasnačs ir visvairāk svītrotais kandidāts nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK vēlēšanu sarakstā Rīgas apgabalā, un mandātu neiegūs, liecina provizoriskie vēlēšanu rezultāti.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!