Foto: LETA
Ceturtdien, 23. aprīlī, nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK atguvusi savu tviterkontu, izriet no politiskā spēka ieraksta mikroblogošanas vietnē.

Politiskais spēks ierakstā norādījis, ka "Twitter" administrācija atvainojās par kļūdu un atzina, ka tā profila darbībā nebija pārkāpts neviens no tīkla lietošanas noteikumiem.

Portāls "Delfi" jau ziņoja, ka 20. aprīlī, "Twitter" apturēja VL-TB/LNNK kontu sociālajā medijā.

Kā liecināja informācija VL-TB/LNNK kontā, "Twitter" tā darbību pārtraucis, jo konts pārkāpis lietošanas un kārtības noteikumus. Konkrēts noteikumu pārkāpums nebija norādīts.

Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (VL-TB/LNNK) savā personīgajā "Twitter" profilā pauda neizpratni par šādu rīcību.

"Bez paskaidrojumiem no "Twitter" administrācijas. Uz atbalsta vēstulēm neatbild. Visticamāk, kāds nelabvēlis saorganizējis masveida ziņošanu par "pārkāpumiem"," pieļāva politiķis.

Saskaņā ar "Twitter" noteikumiem, platformas mērķis ir nodrošināt, ka ikviens cilvēks var brīvi un droši piedalīties publiskās sarunās, tomēr šādu iespēju ierobežo vardarbība, uzmākšanās un citi līdzīgi uzvedības veidi.

Saskaņā ar noteikumiem portālā aizliegts draudēt ar vardarbību pret personu vai cilvēku grupu, kā arī slavināt vardarbību. Tāpat stingri aizliegts draudēt vai reklamēt terorismu vai vardarbīgu ekstrēmismu.

Portālā tāpat nedrīkst iesaistīties mērķtiecīgā uzmācībā kādam vai mudināt to darīt citus cilvēkus. Neatļauta ir arī vardarbība pret citiem cilvēkiem viņu rases, etniskās piederības, nacionālās izcelsmes, kastu, seksuālās orientācijas, dzimuma, dzimuma identitātes, reliģiskās piederības, vecuma, invaliditātes vai nopietnas slimības dēļ.

Tāpat "Twitter" aizliegts publicēt vai ievietot citu personu privātu informāciju, izmantot "Twitter" pakalpojumus tādā veidā, lai mākslīgi papildinātu vai apspiestu informāciju vai iesaistītos uzvedībā, kas manipulē vai izjauc cilvēku pieredzi portālā.

Līdztekus minētajam portālu nedrīkst izmantot, lai manipulētu vai iejauktos vēlēšanās. Tas ietver satura ievietošanu vai kopīgošanu, kas var nomākt vēlētāju aktivitāti vai maldināt cilvēkus par to, kad, kur vai kā balsot.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!