Foto: LETA

Aglonas Bazilikas teritorijā sestdien, 14. augustā, Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku laikā notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19, informēja Tieslietu ministrijā.

Vakcinācija notiks no pulksten 17 līdz 20.

Izbraukuma vakcinācija Aglonā notiks bez iepriekšējā pieraksta, tāpēc svētku apmeklētāji un dalībnieki aicināti izdarīt savu izvēli par labu vakcīnai, lai pēc iespējas ātrāk apturētu šī vīrusa mutācijas paveidu izplatību.

Tieslietu ministrija sadarbībā ar Aglonas svētku organizatoriem un Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļu aicina iedzīvotājus sekot norādēm Aglonas bazilikas teritorijā par vakcinācijas punkta atrašanās vietu un ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, par ko informēs uz vietas esošais personāls.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un potēšanas pase, ja tāda ir. Savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva klātbūtne, kā arī dokumenti – likumiskajam pārstāvim pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu, proti, ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!