Foto: Patriks Pauls Briķis/DELFI

Izvērtējot Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) kopsapulcē pieņemtos lēmumus, Uzņēmumu reģistrs reģistrējis jaunu apvienības valdes sastāvu, kuras priekšgalā ir Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs Armands Krauze.

ZZS pārstāvji portālu "Delfi" informēja, ka politiskā spēka valdē darbosies LZS pārstāvji - Uldis Augulis, Augusts Brigmanis, Artūrs Graudiņš, Viktors Valainis, kā arī Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) pārstāvji Jānis Dinevičs un Krists Bergans-Berģis.

ZZS kopsapulce 1. jūnijā, vienojās par politiskās apvienības papildināšanu, tai pievienojoties LSDSP.

LZS ir vairāk nekā 1400 biedru, kas pārstāvēti 64 nodaļās gan Latvijā, gan ārvalstīs, savukārt LSDSP apvieno vairāk nekā 500 biedrus. ZZS sadarbojas ar arī reģionālajām partijām.

Jau vēstīts, ka 1. jūnijā ZZS kopsapulcē vienojās par politiskās apvienības papildināšanu, tai pievienojoties Latvijas Sociāldemokrātiskajai strādnieku partijai (LSDSP), informēja ZZS preses sekretāre Dace Kārkliņa.

Kopsapulcē tika izskatīts un atbalstīts LSDSP kongresa vienbalsīgais lēmums par pievienošanos ZZS.

Savukārt Lavijas Zaļā partija (LZP) iepriekš paziņoja, ka tā izstājas no ZZS, un 10. maijā kopā ar Latvijas Reģionu apvienību un Liepājas partiju paziņoja par pievienošanos patlaban izveides procesā esošajai biedrībai ar pagaidu nosaukumu "Latvijas apvienotais saraksts". Viens no tās dibinātājiem ir uzņēmējs Uldis Pīlēns.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!