Foto: Kadrs no video
Atsaucoties uz jaunatklātiem faktiem, pagājušajā nedēļā Jelgavā piekautās meitenes pārstāvji mēģinās panākt kriminālprocesa ierosināšanu pret agresīvo pusaudzi, vēsta Latvijas Televīzija.

Kā pastāstīja cietušās meitenes māte, iegūstot jaunas video liecības, noskaidrots, ka cietušajai izdarīto sitienu bijis vairāk nekā sākotnēji domāts. Mātes rīcībā nonācis jauns video, kurā redzams, ka uzbrucēja iesit cietušajai 17 reizes.

Sieviete nolēmusi darīt visu iespējamo, lai policija ierosinātu kriminālprocesu un panāktu, lai šādas situācijas neatkārtotos un netiktu apdraudēti citi bērni.

Policija sākotnēji ir pieņēmusi lēmumu neierosināt kriminālprocesu, bet cietušās pārstāvji šo lēmumu pārsūdzēs.

Kā iepriekš informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, 11.septembrī Jelgavā, Lielās ielas māju pagalmā, kāda 15 gadus veca pusaudze nodarīja miesas bojājumus 12 gadus vecai meitenei.

Sociālajos tīklos ievietotais uzbrukuma video liecināja, ka uzbrucēja cietušo spārdījusi ar kājām un ar dūrēm situsi pa seju. Cietusī nekādas pretdarbības neizrādīja, tikai seju sargāja ar rokām. Uzbrukumu centusies pārtraukt kāda cita meitene, bet agresore upurim vēl sviedusi ar mobilo telefonu, kas kautiņa laikā cietušajai bija izkritis no rokām.

Policijā informēja, ka cietušās māte bērnu aizveda uz slimnīcu, kur konstatēti miesas bojājumi, bet policijā māte uzrakstīja iesniegumu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!