Foto: F64

Septembra vidū nedaudz samazinājies Latvijas lielāko partiju - "Saskaņas", "Vienotības" un Zaļo un zemnieku savienības - popularitāte, bet pieaudzis bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas dibinātās partijas "No sirds Latvijai" reitings, tā liecina otrdien Latvijas Televīzijas publiskotās "Latvijas faktu" aptaujas rezultāti.

Saskaņā ar 12.-22.septembrī veiktās aptaujas rezultātiem par "Saskaņu" būtu bijuši gatavi balsot 18,7% vēlētāju. Septembra sākumā laikraksta "Diena" publiskotajā "Latvijas faktu" aptaujā šo politisko spēku bija gatavi atbalstīt 21,8% balsstiesīgo.

"Vienotību" septembra vidū bija gatavi atbalstīt 11,8% salīdzinājumā ar 17,5% mēneša sākumā, bet par Zaļo un zemnieku savienību bija gatavi balsot 7,6%, kas ir mazāk nekā 9,1% septembra pirmajās nedēļās.

"No sirds Latvijai" atbalsts sasniedzis 7,3% iepretī iepriekš gūtajam 6,2% vēlētāju atbalstam.

Saskaņā ar "Latvijas faktu" aptaujas datiem nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK noslīdējusi uz piekto vietu, lai arī šī politiskā spēka atbalstītāju skaits pieaudzis līdz 6,9% no 6,3% mēneša sākumā.

Joprojām liels ir neizlēmušo skaits - 22%, bet vēlēšanās pilnīgi noteikti nepiedalīsies 16,4% aptaujas dalībnieku.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!