Autosportista Matiasa Ekstroma menedžeris Viesturs Kundziņš šī gada sākumā meties vienā no lielākajiem piedzīvojumiem – viņš kā mediju pārstāvis kopā ar "Audi" komandu startējis Dakaras rallijā, kas šogad norisinājās Saūda Arābijā.

Pauls Timrots neslēpj, ka apskauž Viesturu par iespēju piedzīvot dullākās autosacīkstes pasaulē, turklāt jau otro reizi. Viesturs "Audi" komandas sastāvā šī gada janvārī vairāk nekā trīs nedēļas pavadījis smiltīs un putekļos, mērojot Dakaras rallija 10 000 kilometru ar 500 zirgspēku "Audi SQ7" auto.

Ekstromam cīņa par uzvaru beidzās tehnisku ķibeļu dēļ. Viesturs atzīst, ka ceļā redzējis un piedzīvojis daudz. Šis bijis viens no grūtākajiem pārbaudījumiem gan fiziski un mentāli, gan arī sadzīviski, jo piedzīvojums dalīts ar vēl 5000 cilvēkiem, pielāgojoties situācijai un iespējām.

Piedaloties rallijā medija statusā, līdzīgi kā sacensību braucēji, Viesturs ar ceļabiedriem ziņas par trases detaļām saņēmis sacensību norises dienā īsi pirms starta, jo informācija ir slepena un dalībniekiem jābūt gataviem.

Cik izmaksā dalība Dakāras rallijā un kādēļ autobraucēji aizvien pieņem tuksneša izaicinājumu, tiek noskaidrots jaunajā raidījuma "Ātruma cilts" sērijā.

Raidījumu "Ātruma cilts" piedāvā portāls "Delfi" sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!