Pauls Timrots apmeklējis dokumentālās filmas par autosportistu Mārtiņu Sesku "Ātruma skartie" pirmizrādi, kas šonedēļ pulcēja Latvijas auto entuziastu eliti un kvēlākos fanus.

Filma "Ātruma skartie" ir stāsts par Mārtiņa Seska, jauna rallija pilota apņēmību traukties pa Latvijā maz zināmu ceļu – uzvarēt, krist un atkal celties, lai iekļūtu Eiropas rallija čempionāta elitē. Mārtiņa autosportista karjera jau mērāma padsmit gados, un arī šī sezona būšot jaudīga.

Filmas autors Sandijs Semjonovs atzīst, ka rallijā viņu fascinē iespēja sasniegt ātruma robežu, kas ir gan tehnisks, gan fizisks un mentāls izaicinājums. Tāpēc šī filma paredzēta plašai auditorijai, un, iespējams, Mārtiņa pieredze iedvesmos jauniešus izmēģināt savas iespējas startēt tehniskajos sporta veidos.

Pirmizrādes apmeklētāji Paulam atzīst, ka ir pārliecināti – šī ir tikai pirmā sērija stāstā par Mārtiņu Sesku un savā ziņā arī par autosporta skarbo pusi. Kā pats galvenais varonis jūtas pēc pirmizrādes un kas tās saturā pārsteidz Paulu Timrotu, tiek noskaidrots jaunajā raidījuma "Ātruma cilts" sērijā.

Raidījumu "Ātruma cilts" piedāvā portāls "Delfi" sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!