Latvijas motobraucējs Matīss Karro sestdien izcīnīja 12.vietu Bulgārijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā piektā posma kvalifikācijā prestižākajā MX1 klasē.

13 apļus garajā kvalifikācijas braucienā Karro, kuram šis ir trešais pasaules čempionāta posms pēc plaukstas lūzuma izārstēšanas, finišā par 48 sekundēm atpalika no uzvaru izcīnījušā Francijas sportista Gotjē Polēna.

Tikmēr vēl viens Latvijas sportists Augusts Justs palika 18.vietā 20 dalībnieku konkurencē.

Savukārt MX2 klases kvalifikācijas sacensībās Latvijas pārstāvis Roberts Justs finišēja 20.vietā

Pamatsacensības risināsies svētdien.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc četriem posmiem MX1 klasē Karro ar 29 punktiem ieņem 19.vietu, bet A.Justs seko 20.pozīcijā ar 26 punktiem. Cits Latvijas pārstāvis Ivo Šteinbergs ar vienu punktu ieņem 34.vietu.

Tikmēr MX2 klasē R.Justs vēl nav spējis tikt pie kopvērtējuma ieskaites punktiem.