Bezvienošanās 'Brexit' gadījumā 'Porsche' brīdina par iespējamu auto cenu pieaugumu Lielbritānijā
Foto: Publicitātes foto

Vācijas autobūves uzņēmuma "Porsche" klientiem Lielbritānijā vajadzētu būt gataviem automobiļu cenu kāpumam pat par 10% gadījumā, ja valsts no Eiropas Savienības (ES) izstāsies bez vienošanās, pirmdien brīdināja kompānija.

Uzņēmums norāda, ka tas īstenojis piesardzības pasākumus, lai informētu klientus, kuriem automašīnas tiks piegādātas pēc 29. marta, ka šie automobiļi varētu kļūt dārgāki, ja tiks piemērotas jaunās muitas nodevas.

"Viens no iespējamiem "Breksita" sarunu iznākumiem ir tāds, ka Lielbritānijā importētām automašīnām varētu tikt piemērotas muitas nodevas līdz 10% apmērā," skaidro "Porsche".

Kompānija piebilst, ka klientus, kuri veikuši iemaksu līdz 17. janvārim, iespējamais muitas tarifu pieaugums neietekmēs.

"Porsche" 2017. gadā Lielbritānijā pārdeva 14 000 automobiļu, tam esot uzņēmuma otram lielākajam tirgum Eiropā pēc Vācijas.

Ziņu aģentūra "Bloomberg" vēsta, ka gadījumā, ja tiktu piemērota 10% muitas nodeva, "Porsche Macan" (attēlā) modeļa sākuma cena pieaugtu no 46 344 sterliņu mārciņām (52 700 eiro) līdz 50 978 mārciņām (57 970 eiro).

Tags

Brexit Porsche

Comment Form