Foto: LETA

Ātrās ēdināšanas restorānu tīkls "McDonald's" šogad veiks ievērojamas investīcijas darbinieku labsajūtā un izaugsmē, kā arī paplašinās komandu, liecina tā sniegtā informācija.

Uzņēmuma attīstības plānu ietvaros "McDonald’s" Latvijā plāno pieņemt darbā kopumā 250 jaunus darbiniekus.

"McDonald's" investīcijas darbinieku ērtībās, darba vides pilnveidošanā restorānos un darbinieku profesionālajā izaugsmē 2024. gadā Latvijā sasniegs gandrīz pusmiljonu eiro, savukārt Baltijā kopumā 1,65 miljonus eiro. Investīcijas ietver apmācību programmas restorānu un biroju komandām, darbinieku labsajūtas veicināšanas iniciatīvas un atzinības programmas, informē ātrais ēdinātājs.

"McDonald's" personāla un apmācību vadītāja Baltijā Anastasija Zubova (Anastasija Zubov) norāda, ka uzņēmums ir viens no vadošajiem darba devējiem ēdināšanas nozarē Latvijā, nodrošinot 750 darba vietas.

Daļa no "McDonald's" rūpēm par darbiniekiem ir arī pastāvīgas investīcijas atalgojuma fondā, kas 2023. un 2024. gadā kopumā Latvijā audzis vidēji par 16%, viņa norāda.

Darbinieku labklājībai "McDonald's" nodrošina "aktuālajām vajadzībām pielāgotu papildu labumu grozu", kas ietver, piemēram, finansiālus bonusus un atbalstu īpašos dzīves brīžos.

"Premier Capital plc" ir "McDonald’s" licences turētājs Igaunijā, Grieķijā, Latvijā, Lietuvā, Maltā un Rumānijā, pārvaldot 185 restorānus, tostarp vairākus "McDrive", "McDelivery" un "McCafé", un nodarbinot vairāk nekā 10 000 cilvēku.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!