Foto: Publicitātes foto

Apmeklētājiem durvis vēris jauns veikals "Elvi" Zvejniekciemā, Ainažu ielā 113, kas būvēts pašā jūras krastā, respektējot gan kāpu zonas tuvumu, gan objekta vēsturisko mantojumu, informē uzņēmuma pārstāvji.

Jaunais veikals ir pirmā zīmola "Elvi" tirdzniecības vieta, kas jau atvēršanas brīdī aprīkota ar elektroniskajām cenu zīmēm.

Veikala teritorijā ir stāvvieta ar izeju uz jūru, bet Zvejniekciema viesiem pie veikala radīta iespēja izzināt tuvējās apkaimes vēsturi, stendos aplūkojot vēsturiskās fotogrāfijas, izlasot galvenos faktus vai skenējot QR kodus Saulkrastu virtuālā muzeja apmeklējumam.

"Jaunā "Elvi" tirdzniecības vieta izvietota vēsturiski nozīmīgā vietā, kur savulaik atradies Zvejniekciema zivju kopžāvētas komplekss "Ikriņi". Mēs labi apzināmies, ka lielai daļai Zvejniekciema iedzīvotāju un vēstures zinātāju šī vieta asociēja ar vietējās rūpniecības uzplaukumu un sasniegumiem, un es esmu gandarīta, ka "Elvi" kā Latvijas uzņēmēju veidots veikalu tīkls ir spējis iedot jaunu elpu pēdējos gadu desmitos degradētam kvartālam," saka SIA "Elvi Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Pie jaunā veikala ierīkotas stāvvietas 70 automašīnām, uzstādīta siltumatguves sistēma, kas ļauj telpu apsaimniekošanai izmantot tirdzniecības iekārtu radīto siltumu, veikals aprīkots ar elektroniskajām cenu zīmēm. Kvartāla konceptu un projektu veidojis arhitektu birojs "Loft".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!