Foto: Foto: Publicitātes foto/ "Skonto būve"

Novembrī A klases biznesa centrā "Origo One" atvērts starptautiskās dzelzceļa līnijas projekta "Rail Baltica" Baltijas valstu kopuzņēmuma AS "RB Rail" galvenais birojs, informēja "Linstow Baltic" pārstāvji.

Jaunajā birojā paredzētas darba vietas 191 kopuzņēmuma darbiniekam. "RB Rail" ir "Rail Baltica" projekta centrālais koordinators.

Līdz ar "RB Rail" biroja atvēršanu "Origo One" ir iznomātas visas biroju telpas. "Origo One" biznesa centrā A klases birojus ierīkojuši astoņi uzņēmumi, tostarp "RB Rail", "Enlabs Group", digitālā satura studija "TheSoul Publishing", "Narvesen & Caffeine", "Hili Properties", "Colliers International", LETA un "TVNet grupa", kopumā aizņemot 11 500 kvadrātmetrus lielu platību.

Jau ziņots, ka "Origo" jaunās ēkas pirmajos trijos stāvos izvietotas tirdzniecības un pakalpojumu sniedzēju telpas, savukārt ēkas augšējos trijos stāvos atrodas "Origo One" bizesa centrs ar A klases birojiem.

"Origo" paplašinātās ēkas un biznesa centra "Origo One" projekts ļāvis tirdzniecības centra platību palielināt vairāk nekā uz pusi. Projekta kopējās investīcijas sasniedza apmēram 75 miljonus eiro.

"Origo" paplašināšanas projektu realizēja "Linstow Baltic" sadarbībā ar galveno būvdarbu veicēju SIA "Skonto būve" un projektētājiem - pilnsabiedrību "Arcade", ko veido arhitektu birojs SIA "Depo projekts", SIA "Jensen Consult" un "Arhis inženieri". Interjera dizaina autors ir SIA "Xcelsior". Būvniecības tehnisko uzraudzību veica uzņēmums SIA "CMB". Objekta īpašnieks ir SIA "Attīstības aģentūra".

"Linstow Baltic" pērn strādāja ar 2,84 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 38,4% mazāks nekā 2019. gadā, kā arī cieta 684 645 eiro zaudējumus pretstatā gadu iepriekš gūtajai peļņai, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Linstow Baltic" reģistrēta 2004. gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,1 miljons eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums "Linstow". "Linstow" apsaimnieko un attīsta Latvijas tirdzniecības centru "Origo", kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā - "Ülemiste".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!