Foto: LETA

Laika periodā no 2022. gada 1. jūnija līdz 2023. gada 31. maijam būvniecības uzņēmums "Arčers" atkal ievērojami palielinājis savu apgrozījumu, informē "Lursoft Klientu portfelis".

Ja gadu iepriekš SIA "Arčers" apgrozījums bija samazinājies līdz 18,25 miljoniem eiro (2020./2021. gadā – 35,66 miljoni eiro), tad 2022./2023. gadā tas atkal pieaudzis līdz 32,33 miljoniem eiro.

"Lai arī uzņēmuma apgrozījums ir pieaudzis, tas joprojām ir mazāks nekā uzņēmuma plānotais ikgadējais normālais apgrozījums. Plānotā apgrozījuma nesasniegšanas tiešais cēlonis saistīts ar Ukrainā notiekošā kara izraisītajām sekām, kā arī ar uzņēmuma konservatīvo biznesa taktiku šajā krīzes periodā," teikts SIA "Arčers" vadības ziņojumā.

Pēc tam, kad gadu iepriekš būvkompānija strādāja ar 1,7 miljonu eiro zaudējumiem, aizvadīto gadu tā noslēgusi ar 730,5 tūkstošu eiro peļņu.

"Lursoft" dati rāda, ka 2023. gadā SIA "Arčers" uzvarējis sešos publisko iepirkumu konkursos. No tiem lielākais bijis SIA "Latvijas Nacionālais sporta centrs" izsludinātais iepirkums par komandu sporta spēļu halles jaunbūves būvniecību. Šo darbu līgumcena veidoja 20,84 miljonus eiro.

SIA "Arčers" turpina optimizēt iekšējos procesus ar mērķi samazināt veicamo darbību skaitu un darbietilpību, veicinot uzņēmuma konkurētspēju. Vadības ziņojumā norādīts, ka šogad SIA "Arčers" plāno būtiskas investīcijas savu biroja telpu rekonstrukcijā, lai darbiniekiem nodrošinātu komfortablāku darba vidi, atbilstoši mūsdienu ergonomikas un telpu mikroklimata prasībām.

SIA "Arčers", kura kapitāldaļu turētājs ir AS "UGN", bet patiesais labuma guvējs – Jeeves Alexander Bryan –, 2022. gadā ar darba vietām nodrošināja 100 darbiniekus.

"Lursoft" izziņā esošā informācija liecina, ka uzņēmums valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās aizpērn samaksājis 881,38 tūkstošus eiro, bet iedzīvotāju ienākuma nodoklī – 464,34 tūkstošus eiro.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!