Foto: Kārlis Dambrāns/DELFI

Valdība ir gatava iesaistīties nacionālās aviokompānijas "airBaltic" obligāciju refinansēšanā, taču lēmums par to iegādi vēl nav pieņemts, tā "Delfi Bizness" sacīja finanšu ministrs Arvils Ašeradens. Savukārt lidsabiedrības valdes priekšsēdētājs Martins Gauss intervijā "Delfi Bizness" raidījumam "Nākotnes kapitāls" uzsvēra, ka, iesaistoties kompānijas obligāciju refinansēšanā, valsts ilgtermiņā iegūtu, jo varētu saņemt procentus par savu ieguldījumu.

Šī gada jūlija sākumā Latvijas nacionālajai aviokompānijai "airBaltic" ir jādzēš 2019. gadā emitētās obligācijas 200 miljonu eiro vērtībā. Uzņēmums plānoja parādu refinansēt, emitējot jaunas obligācijas, taču līdz šim tas vēl nav izdarīts, raisot spekulācijas, vai šim mērķim būs nepieciešami papildu līdzekļi no valsts budžeta.

Sarunā ar "Delfi Bizness" finanšu ministrs Arvils Ašeradens atklāj, cik lielu apmēru valsts būtu gatava ieguldīt "airBaltic" obligācijās. Lidsabiedrības valdes priekšsēdētājs Martins Gauss intervijā savukārt atklāj, kādi varianti obligāciju refinansēšanai pieejami.

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!